Zaoblený taburet Alex, délka 2300 mm, tkanina Medley, modrofialová

Zaoblený taburet ideální pro každodenní využití ve veřejných prostorech. Můžete jej kombinovat s jinými rovnými či... více informací »
Zaoblený taburet Alex
Značka: AJ produkty
43 191 Kč
Ověřit dostupnost
Zaoblený taburet ideální pro každodenní využití ve veřejných prostorech. Můžete jej kombinovat s jinými rovnými či...

Zaoblený taburet ideální pro každodenní využití ve veřejných prostorech. Můžete jej kombinovat s jinými rovnými či zaoblenými moduly této řady, ať už s opěradly či bez opěradel. Područky se objednávají samostatně jako příslušenství. Tato jedinečná řada pohovkových modulů umožňuje vytvořit dokonalé posezení v každém prostředí. Rovné i zaoblené díly můžete kombinovat s pohovkami, křesly a taburety a sestavu v případě potřeby přestavět nebo doplnit o další prvky. Taburet má moderní a stylový design. Hodí se do nejrůznějších prostředí, jako jsou školní chodby, kanceláře, vstupní prostory a salonky. K nadstandardnímu pohodlí taburetu přispívají pružiny Nozag a polstrování ze studené pěny. Potah ze 100% polyesteru je velmi odolný. Materiál Textilie. Barva Modrofialová. Šířka 1700 mm. Hloubka 600 mm. Hmotnost 37,1 kg.

Tento velmi žádaný produkt Zaoblený taburet Alex, délka 2300 mm, tkanina Medley, modrofialová od známého výrobce AJ produkty jednoduše seženete právě za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 43 191 Kč.