Výškově nastavitelný pracovní stůl Verve, 200 kg, 1600×800 mm, police se zarážkami

Kompletní ergonomický stůl vhodný pro lehké práce. Součástí je praktický úložný prostor. Polohuje se stiskem tlačítka -... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
29 881 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní ergonomický stůl vhodný pro lehké práce. Součástí je praktický úložný prostor. Polohuje se stiskem tlačítka -...

Kompletní ergonomický stůl vhodný pro lehké práce. Součástí je praktický úložný prostor. Polohuje se stiskem tlačítka – výšku pracovní plochy si tak můžete kdykoli upravit podle aktuální potřeby. Stůl je ideální zejména pro balicí a montážní práce. Ergonomická pracovní stanice se snadno přístupnými úložnými prostory a velkou flexibilitou. Hodí se zejména pro balicí a montážní práce a jiné lehčí činnosti. Mezi dělicí přepážky můžete umístit šanony nebo cokoliv, v čem si potřebujete udržet přehled. Plynulé polohování zajišťují dva elektrické motory. Ovládá se pouhým stiskem tlačítka, takže můžete rychle měnit pracovní polohu vsedě a vestoje a vždy si zajistit tu správnou výšku stolu. Nezapomeňte také na protiúnavovou podložku, která odlehčí vašim chodidlům, kolenům a zádům, když se rozhodnete pracovat vestoje. Nosnost 200 kg. Šířka 800 mm. Hmotnost 131 kg. Délka 1600 mm. Minimální_výška 680 mm.

Oblíbený a akční výrobek Výškově nastavitelný pracovní stůl Verve, 200 kg, 1600x800 mm, police se zarážkami od známé společnosti AJ produkty získáte právě skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 29 881 Kč.