Výškově nastavitelný pracovní stůl Verve, 200 kg, 1600×800 mm, panel na nářadí a závěsné lišty na boxy

Kompletní ergonomický stůl pro lehké práce. Součástí je praktický úložný prostor. Polohuje se stiskem tlačítka - výšku... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
29 881 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní ergonomický stůl pro lehké práce. Součástí je praktický úložný prostor. Polohuje se stiskem tlačítka - výšku...

Kompletní ergonomický stůl pro lehké práce. Součástí je praktický úložný prostor. Polohuje se stiskem tlačítka – výšku pracovní plochy si tak můžete kdykoli upravit podle aktuální potřeby. Stůl je ideální zejména pro balicí a montážní práce. Ergonomická pracovní stanice se snadno přístupnými úložnými prostory a velkou flexibilitou. Hodí se zejména pro různé lehčí práce, jako je montáž nebo balení. Všechno nářadí máte na dosah ruky. Plynulé polohování zajišťují dva elektrické motory. Ovládá se pouhým stiskem tlačítka, takže můžete rychle měnit pracovní polohu vsedě a vestoje a vždy si zajistit tu správnou výšku stolu. Nezapomeňte také na protiúnavovou podložku, která odlehčí vašim chodidlům, kolenům a zádům, když se rozhodnete pracovat vestoje. Nosnost 200 kg. Šířka 800 mm. Hmotnost 156 kg. Délka 1600 mm. Minimální_výška 680 mm.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Výškově nastavitelný pracovní stůl Verve, 200 kg, 1600x800 mm, panel na nářadí a závěsné lišty na boxy s osvědčenou značkou AJ produkty můžete sehnat zde teď právě opravdu výhodně! V akci od 29 881 Kč.