Teleskopická trubka JOLLY T2 32 mm

Teleskopická trubka JOLLY T2 32 mm. Kvalitní chromová teleskopická trubka zajistí jednoduché vysávání, ať už jste vyrostli tak,... více informací »
Teleskopická trubka JOLLY T2 32 mm
Značka: Jolly
249 Kč
Ověřit dostupnost
Teleskopická trubka JOLLY T2 32 mm. Kvalitní chromová teleskopická trubka zajistí jednoduché vysávání, ať už jste vyrostli tak,...

Teleskopická trubka JOLLY T2 32 mm. Kvalitní chromová teleskopická trubka zajistí jednoduché vysávání, ať už jste vyrostli tak, že neprojdete dveřmi, nebo naopak koukáte na všechny se zakloněnou hlavou.Jednoduchým zatažením spolu s tlakem na pojistku vysunete trubku do potřebné výšky.
Trubka je dlouhá 56 cm, po jejím maximálním vysunutí se zvětší až na 92 cm.Trubka je vhodná pro vysavače s průměrem trubek 32 mm, takže pro většinu vysavačů Electrolux a Rowenta, část vysavačů ETA i Concept…Trubky použijete i pro vysavače značky Zelmer s opačným vkládáním (hubice do trubky, trubka do madla).. . .

Neodolatelný kus Teleskopická trubka JOLLY T2 32 mm od populární značky Jolly jednoduše můžete najít zrovna skutečně levně. V akci od 249 Kč.