Teleskopická pracovní plošina

Teleskopická pracovní plošina s možností nastavení do tří výšek. Díky nízké hmotnosti, skládací konstrukci a zabudovaným... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
14 151 Kč
Ověřit dostupnost
Teleskopická pracovní plošina s možností nastavení do tří výšek. Díky nízké hmotnosti, skládací konstrukci a zabudovaným...

Teleskopická pracovní plošina s možností nastavení do tří výšek. Díky nízké hmotnosti, skládací konstrukci a zabudovaným madlům se snadno přenáší i skladuje. Stupně i plošina mají žebrovaný povrch. Praktická plošina pro příjemnou práci v menších výškách. Její výhodou je snadné přenášení a skladování. Vysoká stabilita zaručuje bezpečnou práci ve třech různých výškách. Praktická teleskopická funkce vám dovolí výšku podle potřeby velmi snadno měnit. Stupně i plošina mají žebrovaný povrch, který minimalizuje riziko uklouznutí. Díky praktickým madlům a skládací konstrukci se s plošinou snadno manipuluje. Složená zabírá jen málo místa a může být uložena svisle i vodorovně. Nosnost 150 kg. Materiál Hliník. Šířka 620 mm. Výška 880 mm. Hmotnost 16,5 kg.

Tento velmi žádaný kus Teleskopická pracovní plošina od výrobce AJ produkty jednoduše seženete na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Akční cena již od 14 151 Kč.