Stůl Instant, na kolečkách, sklápěcí deska, 1400×700 mm, antracitově šedá, bílá

Mobilní konferenční stůl se sklopnou deskou. Díky své flexibilitě je ideální na spontánní schůzky nebo příležitosti, které... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
8 464 Kč
Ověřit dostupnost
Mobilní konferenční stůl se sklopnou deskou. Díky své flexibilitě je ideální na spontánní schůzky nebo příležitosti, které...

Mobilní konferenční stůl se sklopnou deskou. Díky své flexibilitě je ideální na spontánní schůzky nebo příležitosti, které vyžadují rychlé přemísťování nábytku. Při případném skladování se na malý prostor vejde velký počet stolů. Kolečka umožňují snadný přesun stolu. Skládací stůl je nenahraditelným pomocníkem pro příležitostné akce! Při skladování zabírá minimum místa a snadno se rozkládá. Je výbornou alternativou pro nejrůznější projekty a kreativní meetingy, které si žádají flexibilní nábytek. Má vysoce kvalitní dvojitý skládací mechanismus, díky kterému stůl snadno složí i jedna osoba. Bytelná podnož je zárukou vysoké stability, i když je deska stolu sklopená. Díky kolečkům se stůl velmi snadno přemísťuje, takže ho můžete přistavit vždy jen v případě potřeby. Snadno ho převezete i mezi místnostmi. Můžete také seskupit více stolů dohromady a vytvářet různorodá uspořádání pro různé příležitosti. Sklopná deska umožňuje skladovat velké množství stolů na minimálním prostoru. Šířka 700 mm. Výška 710 mm. Hmotnost 31,6 kg. Délka 1400 mm. Barva_stolové_desky Bílá.

Tento zlevněný kus Stůl Instant, na kolečkách, sklápěcí deska, 1400x700 mm, antracitově šedá, bílá od populární značky AJ produkty jednoduše naleznete zde levně! Nabídky již od 8 464 Kč.