Stolový paraván Zone, 600x650x30 mm, vč. svorek, petrolejově modrá

Stolový akustický paraván z ateliéru designérů společnosti AJ Produkty. Skvěle se hodí do kanceláří, kde poskytuje soukromí a... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
2 462 Kč
Ověřit dostupnost
Stolový akustický paraván z ateliéru designérů společnosti AJ Produkty. Skvěle se hodí do kanceláří, kde poskytuje soukromí a...

Stolový akustický paraván z ateliéru designérů společnosti AJ Produkty. Skvěle se hodí do kanceláří, kde poskytuje soukromí a výrazně zpříjemňuje akustické podmínky. Dodává se včetně příslušenství pro snadné uchycení k desce stolu. Stolové paravány velice dobře absorbují hluk a přispívají tak k příjemnějšímu pracovnímu prostředí v rušných místnostech. Výborně se hodí k vytvoření soukromí a ke snížení hluku v otevřených kancelářích a na dalších pracovištích, kde se pohybuje hodně lidí. Stolové paravány můžete dovybavit praktickými policemi (prodávají se samostatně). Police se perfektně hodí na odkládání věcí, které potřebujete mít při práci neustále po ruce. Paraván je tvořen dřevěným rámem a výplní z minerální vlny, která absorbuje zvuk. Konstrukce je pokryta látkovým potahem ze 100% polyesteru. Potah má certifikát Oeko-Tex. Vzdálenost od desky stolu k hornímu okraji paravánu: 500 mm. Na stůl můžete umístit jeden, dva i tři stolové paravány současně, záleží pouze na vašich preferencích. Stolové zástěny působí vzdušnějším a čistším dojmem a stejně jako paravány stojící na zemi se v případě potřeby dají jednoduše přemístit. Barva Petrolejově modrá. Šířka 600 mm. Výška 650 mm. Hmotnost 1,25 kg. DELIVERY_DATE WEEK.

Tento kvalitní a levný kus Stolový paraván Zone, 600x650x30 mm, vč. svorek, petrolejově modrá od známé značky AJ produkty snadno pořídíte zde teď opravdu levně! Nabídka od 2 462 Kč.