Sada náhradních mopovacích utěrek Kärcher

Sada náhradních mopovacích utěrek Kärcher. Originální sada dvou utěrek z mikrovlánka pro podlahovou hubici parního čističe... více informací »
Sada náhradních mopovacích utěrek Kärcher
Značka: Kärcher
595 Kč
Ověřit dostupnost
Sada náhradních mopovacích utěrek Kärcher. Originální sada dvou utěrek z mikrovlánka pro podlahovou hubici parního čističe...

Sada náhradních mopovacích utěrek Kärcher. Originální sada dvou utěrek z mikrovlánka pro podlahovou hubici parního čističe EasyFix. Díky proužkům na suchý zip se snadno upevňuje a opět snímá.Kvalitní mikrovlákna jsou velmi dobře savé, pro dosažení co nejlepších výsledků na tvrdých podlahách.Lze prát v pračce do teploty 60°C, nepoužívejte aviváž a jiná změkčovadla.Vhodné pro tyto modely:SC 1SC 1 EasyFixSC 1 EasyFix PremiumSC 1 PremiumSC 2 Deluxe EasyFixSC 2 Deluxe EasyFix PremiumSC 2 EasyFixSC 2 EasyFix PremiumSC 3 EasyFixSC 3 EasyFix PremiumSC 4 EasyFixSC 4 EasyFix + parní žehličkaSC 4 EasyFix PremiumSC 4 EasyFix Premium + parní žehličkaSC 5 EasyFixSC 5 EasyFix PremiumSG 4/4SI 4 EasyFix Iron Kit. . .

Tento vynikající výrobek Sada náhradních mopovacích utěrek Kärcher od odblíbeného výrobce Kärcher snadno seženete tady nyní v akci. Nyní lze objednat jen za 595 Kč.