Plošinový vozík, 2 madla s drátěnou výplní, 1365x800x1020 mm, bez brzd

Plošinový vozík s ocelovou trubkovou konstrukcí a dvěma koncovými rámy s drátěnou výplní. Koncové rámy včetně drátěných... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
11 217 Kč
Ověřit dostupnost
Plošinový vozík s ocelovou trubkovou konstrukcí a dvěma koncovými rámy s drátěnou výplní. Koncové rámy včetně drátěných...

Plošinový vozík s ocelovou trubkovou konstrukcí a dvěma koncovými rámy s drátěnou výplní. Koncové rámy včetně drátěných výplní je možné snadno vyjmout. Vozík je vhodný pro transport a krátkodobé skladování v celé šíři různých pracovišť. Robustní plošinový vozík pro interní transport a přechodné skladování v dílnách, výrobních závodech, skladech atd. Stejně dobře vozík poslouží i v neprůmyslových odvětvích, např. ve sportovních centrech a kancelářích. Díky odnímatelným koncovým rámům s drátěnými výplněmi si můžete vozík upravit podle aktuálních potřeb. Trubková konstrukce vozíku má průměr 25 mm, plošina je z MDF desky. Pevná gumová kola zajišťují hladký a tichý pohyb s výborným tlumením nerovností. Dvě kola jsou pevná a dvě otočná. Nosnost 500 kg. Šířka 800 mm. Výška 1020 mm. Hmotnost 38,5 kg. Délka 1365 mm.

Tento kvalitní kus Plošinový vozík, 2 madla s drátěnou výplní, 1365x800x1020 mm, bez brzd od odblíbeného výrobce AJ produkty můžete získat na našich stránkách levně. V akci od 11 217 Kč.