Plošinový vozík, 2 madla a 4 drátěné stěny, 1365x800x1020 mm, bez brzd

Plošinový vozík s ocelovou trubkovou konstrukcí, dvěma madly a čtyřmi drátěnými stěnami. Madla a drátěné stěny je možné... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
12 947 Kč
Ověřit dostupnost
Plošinový vozík s ocelovou trubkovou konstrukcí, dvěma madly a čtyřmi drátěnými stěnami. Madla a drátěné stěny je možné...

Plošinový vozík s ocelovou trubkovou konstrukcí, dvěma madly a čtyřmi drátěnými stěnami. Madla a drátěné stěny je možné snadno vyjmout. Vozík je vhodný pro transport a krátkodobé skladování v celé šíři různých pracovišť. Robustní plošinový vozík pro interní transport a přechodné skladování v dílnách, výrobních závodech, skladech atd. Stejně dobře vozík poslouží i v neprůmyslových odvětvích, např. ve sportovních centrech a kancelářích. Drátěné stěny jsou odnímatelné, vozík si tedy můžete upravovat podle aktuálních potřeb. Trubková konstrukce vozíku má průměr 25 mm, plošina je z MDF desky. Pevná gumová kola zajišťují hladký a tichý pohyb s výborným tlumením nerovností. Dvě kola jsou pevná a dvě otočná. Nosnost 500 kg. Šířka 800 mm. Výška 1020 mm. Hmotnost 46,5 kg. Délka 1365 mm.

Kvalitní kus Plošinový vozík, 2 madla a 4 drátěné stěny, 1365x800x1020 mm, bez brzd originál od značky AJ produkty snadno pořídíte na našich stránkách ve slevě! Právě teď jen za 12 947 Kč.