Plošinový vozík, 1 madlo s drátěnou výplní, 1285x800x1020 mm, bez brzd

Plošinový vozík s ocelovou trubkovou konstrukcí a jedním koncovým rámem s drátěnou výplní. Koncový rám včetně drátěné... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
9 535 Kč
Ověřit dostupnost
Plošinový vozík s ocelovou trubkovou konstrukcí a jedním koncovým rámem s drátěnou výplní. Koncový rám včetně drátěné...

Plošinový vozík s ocelovou trubkovou konstrukcí a jedním koncovým rámem s drátěnou výplní. Koncový rám včetně drátěné výplně je možné snadno vyjmout. Vozík je vhodný pro transport a krátkodobé skladování v celé šíři různých pracovišť. Robustní plošinový vozík pro interní transport a přechodné skladování v dílnách, výrobních závodech, skladech atd. Stejně dobře vozík poslouží i v neprůmyslových odvětvích, např. ve sportovních centrech a kancelářích. Díky odnímatelnému koncovému rámu s drátěnou výplní můžete vozík použít i jako samostatnou plošinu. Trubková konstrukce vozíku má průměr 25 mm, plošina je z MDF desky. Pevná gumová kola zajišťují hladký a tichý pohyb s výborným tlumením nerovností. Dvě kola jsou pevná a dvě otočná. Nosnost 500 kg. Šířka 800 mm. Výška 1020 mm. Hmotnost 34 kg. Délka 1285 mm.

Nejprodávanější kus Plošinový vozík, 1 madlo s drátěnou výplní, 1285x800x1020 mm, bez brzd od populární značky AJ produkty jednoduše seženete zrovna skutečně výhodně. Akční ceny od 9 535 Kč.