Návlek na nohu židle, 16-22 mm, černý

Ochranný plstěný kulatý návlek určený pro židle s nohami z kulatých kovových trubek. Návlek efektivně zabrání nepříjemným... více informací »
Návlek na nohu židle
Značka: AJ produkty
120 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranný plstěný kulatý návlek určený pro židle s nohami z kulatých kovových trubek. Návlek efektivně zabrání nepříjemným...

Ochranný plstěný kulatý návlek určený pro židle s nohami z kulatých kovových trubek. Návlek efektivně zabrání nepříjemným skřípavým zvukům při šoupání židlí a zlepší jejich pohyblivost. Je vhodný do pračky i sušičky. Prodává se po 1 ks. Plstěné návleky Silent Socks jsou praktickým doplňkem, který vylepší akustiku prostředí. Židle díky nim hladce klouzají po podlaze a nevydávají nepříjemné skřípavé zvuky. Také redukují hluk při nárazu nohou židlí do nohou stolu. Základ návleku tvoří zvuk absorbující gumová kulička, vnější vrstva je z vlněné plsti. Návleky jsou šetrné k podlahám, pratelné, lze je luxovat a jsou vhodné i do sušiček. Díky unikátnímu designu, použitým materiálům a zvuk tlumícím vlastnostem představují Silent Socks skvělý doplněk do školních tříd. Po nasazení na nohy židlí pevně drží, jejich instalace je velice jednoduchá. Návleky jsou vhodné spíše na hladké povrchy jako např. na lina a jiné hladké plastové podlahy nebo lakované dřevěné podlahy. Nedoporučují se používat na olejovaných dřevěných podlahách. Materiál Vlna. Barva Černá. Hmotnost 0,02 kg. DELIVERY_DATE LEVEL1. .

Tento akční kus Návlek na nohu židle, 16-22 mm, černý s osvědčenou značkou AJ produkty můžete získat zde nyní v akci! Právě lze objednat jen za 120 Kč.