Nástěnka – akustický panel Zip Rivet, 800×650 mm, černý zip, antracitová

Nástěnka s luxusním textilním potahem a dekorativním zipem. Má výplň ze 100% PET a Švédský technický a výzkumný institut SP... více informací »
Nástěnka - akustický panel Zip Rivet
Značka: AJ produkty
5 917 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnka s luxusním textilním potahem a dekorativním zipem. Má výplň ze 100% PET a Švédský technický a výzkumný institut SP...

Nástěnka s luxusním textilním potahem a dekorativním zipem. Má výplň ze 100% PET a Švédský technický a výzkumný institut SP ji ohodnotil třídou A zvukové absorpce. Příslušenství pro upevnění na zeď se prodává samostatně. Moderní stylové nástěnky jsou zároveň funkční i dekorativní! Efektivně snižují hladinu hluku – pohlcují rušivé zvuky a redukují ozvěnu, čímž přispívají k příjemnějšímu pracovnímu prostředí. Hodí se do kanceláří, denních místností, čekáren, na recepce a všude tam, kde není úplně ideální akustika. Můžete je použít jako dekorativní akustické panely nebo na ně připnout důležité dokumenty a informace. Celková tloušťka nástěnek je 40 mm. Mají dřevěný rám s výplní absorbující zvuk ze 100% recyklovaného PET. Materiál výplně na základě testování Švédským technickým výzkumným institutem (SP) spadá do třídy zvukové absorpce A. Nástěnky jsou potaženy textilií imitující vlnu, která působí luxusním dojmem. Elegantní vzhled podtrhuje dekorativní zip po obvodu. Barva Antracitová. Šířka 800 mm. Výška 650 mm. Hmotnost 8 kg. DELIVERY_DATE WEEK.

Tento designový kus Nástěnka - akustický panel Zip Rivet, 800x650 mm, černý zip, antracitová od top výrobce AJ produkty můžete pořídit tady a teď téměř zdarma! Akční cena od 5 917 Kč.