Kulatý koberec Alvin, Ø 3000 mm, černý

Odolný, ploše tkaný koberec, který je ideální do málo až středně frekventovaného prostředí, jako jsou salonky nebo zasedací... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
18 144 Kč
Ověřit dostupnost
Odolný, ploše tkaný koberec, který je ideální do málo až středně frekventovaného prostředí, jako jsou salonky nebo zasedací...

Odolný, ploše tkaný koberec, který je ideální do málo až středně frekventovaného prostředí, jako jsou salonky nebo zasedací místnosti. Stylový koberec ALVIN se vyrábí z hustě tkaného sisalu, což je přírodní vlákno, které má elegantní texturu. Nadčasový koberec ALVIN se hodí do veřejných prostor, ale i do zasedacích místností, do salonků a kanceláří. Vyrábí se ze 100% sisalu, který koberci dodává rustikální, přírodní a hrubší vzhled, a koberec se tak stává dekorativním i funkčním prvkem zároveň. Koberec je trvale antistatický. Upozorňujeme, že na tento koberec není vhodné používat židle s kolečky. Materiál Sisal. Barva Černá. Hmotnost 18,5 kg. DELIVERY_DATE WEEK. .

Ve slevě tento produkt Kulatý koberec Alvin, Ø 3000 mm, černý s osvědčenou značkou AJ produkty snadno můžete najít nyní ve výprodejové akci. Nabídka již od 18 144 Kč.