Kulatý koberec Alvin, Ø 2000 mm, béžový

Odolný, ploše tkaný koberec, který je ideální do málo až středně frekventovaného prostředí, jako jsou salonky nebo zasedací... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
7 496 Kč
Ověřit dostupnost
Odolný, ploše tkaný koberec, který je ideální do málo až středně frekventovaného prostředí, jako jsou salonky nebo zasedací...

Odolný, ploše tkaný koberec, který je ideální do málo až středně frekventovaného prostředí, jako jsou salonky nebo zasedací místnosti. Stylový koberec ALVIN se vyrábí z hustě tkaného sisalu, což je přírodní vlákno, které má elegantní texturu. Nadčasový koberec ALVIN se hodí do veřejných prostor, ale i do zasedacích místností, do salonků a kanceláří. Vyrábí se ze 100% sisalu, který koberci dodává rustikální, přírodní a hrubší vzhled, a koberec se tak stává dekorativním i funkčním prvkem zároveň. Koberec je trvale antistatický. Upozorňujeme, že na tento koberec není vhodné používat židle s kolečky. Materiál Sisal. Barva Béžová. Hmotnost 12 kg. DELIVERY_DATE WEEK. .

Tento neodolatelný kus Kulatý koberec Alvin, Ø 2000 mm, béžový od top značky AJ produkty jednoduše můžete najít právě teď skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 7 496 Kč.