Křeslo Alex, tkanina Medley, limetkově zelená

Pohodlné a odolné křeslo, ideální pro každodenní využití ve veřejných prostorech. Můžete ho kombinovat s jinými rovnými či... více informací »
Křeslo Alex
Značka: AJ produkty
14 804 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné a odolné křeslo, ideální pro každodenní využití ve veřejných prostorech. Můžete ho kombinovat s jinými rovnými či...

Pohodlné a odolné křeslo, ideální pro každodenní využití ve veřejných prostorech. Můžete ho kombinovat s jinými rovnými či zaoblenými moduly této řady, ať už s opěradly či bez opěradel. Područky se objednávají samostatně jako příslušenství. Tato jedinečná řada pohovkových modulů umožňuje vytvořit dokonalé posezení v každém prostředí. Rovné i zaoblené díly můžete kombinovat s pohovkami, křesly a taburety a sestavu v případě potřeby přestavět nebo doplnit o další prvky. Křeslo má moderní a stylový design. Hodí se do nejrůznějších prostředí, jako jsou školní chodby, kanceláře, vstupní prostory a salonky. K nadstandardnímu pohodlí přispívají pružiny Nozag a polstrování ze studené pěny. Materiál Textilie. Barva Limetková. Výška 820 mm. Hloubka 750 mm. Hmotnost 11,4 kg.

Kvalitní a oblíbený kus Křeslo Alex, tkanina Medley, limetkově zelená od známého výrobce AJ produkty jednoduše naleznete zde skutečně výhodně. Teď v akci 14 804 Kč.