Kovová skříň Shift s 36 plastovými boxy, 1900x1150x635 mm, modrá

Kovová dílenská skříň na nářadí, snadno přemístitelná pomocí paletového vozíku. S nastavitelnou výškou polic, velkými... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
27 667 Kč
Ověřit dostupnost
Kovová dílenská skříň na nářadí, snadno přemístitelná pomocí paletového vozíku. S nastavitelnou výškou polic, velkými...

Kovová dílenská skříň na nářadí, snadno přemístitelná pomocí paletového vozíku. S nastavitelnou výškou polic, velkými Euro přepravkami a plastovými boxy na malé předměty. Opatřena uzamykatelnou klikou. Velice prostorná a robustní svařovaná ocelová dílenská skříň. Rám a dveře jsou práškově lakovány modrou barvou, mají velice odolný povrch, který snese náročné podmínky. Kovová skříň se hodí především do dílen, továren a ostatních prostředí s vysokými nároky na odolnost a dlouhou životnost nábytku. Její praktická flexibilní vnitřní výbava umožňuje vytvoření snadno přístupného a mimořádně přehledného systému skladování nářadí a všelijakých malých předmětů. Díky tomu snadno a rychle naleznete, co potřebujete a zvýšíte tak efektivitu práce. Skříň má odnímatelný přední sokl a vyztužený podstavec pro jednoduché přemísťování pomocí paletového vozíku. Dveře se dají uzamknout klikou s 3bodovým zámkem (dodáván včetně 2 klíčů). Police lze výškově nastavit v 30mm intervalech. Každá police má maximální nosnost 100 kg při rovnoměrném zatížení. Velké Euro přepravky na těžké předměty splňují přísné podmínky na odolnost vůči nárazům, snesou hrubší zacházení např. i ve strojních dílnách. Jsou navrženy pro použití na europaletách. Dají se stohovat na sebe a na kratších stranách mají otvory na uchopení. Euro přepravky jsou odolné proti UV záření, většině druhů chemikálií, nárazům a jsou schváleny pro použití v potravinářství. Vydrží teploty od -40°C do +90°C. Jsou vyrobeny z recyklovatelného polypropylenu a HD polyetylenu.Pro snadnou údržbu a čištění mají hladké vnitřní stěny a dno. Malé plastové boxy jsou vyrobeny z polypropylenu. Ideálně se hodí na efektivní a přehledné skladování šroubů, hřebíků a ostatních malých předmětů Dají se stohovat na sebe. Snadný přístup k obsahu i když jsou na sobě umožňuje otevřená přední strana. Lehké vytahování a přenášení plastových boxů je umožněno díky úchytům na přední i zadní straně. Pro větší pořádek mezi plastovými boxy je lze opatřit štítkem, držák na ně se nachází na přední straně. Šířka 1150 mm. Výška 1900 mm. Hloubka 635 mm. Hmotnost 166,4 kg. DELIVERY_DATE WEEK.

Tento unikátní produkt Kovová skříň Shift s 36 plastovými boxy, 1900x1150x635 mm, modrá od značky AJ produkty snadno můžete sehnat zde nyní za výhodnou cenu! Nabídky od 27 667 Kč.