Koberec Alvin, 3600×2400 mm, černý

Odolný, ploše tkaný koberec, který je ideální do málo až středně frekventovaného prostředí, jako jsou salonky nebo zasedací... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
21 169 Kč
Ověřit dostupnost
Odolný, ploše tkaný koberec, který je ideální do málo až středně frekventovaného prostředí, jako jsou salonky nebo zasedací...

Odolný, ploše tkaný koberec, který je ideální do málo až středně frekventovaného prostředí, jako jsou salonky nebo zasedací místnosti. Stylový koberec ALVIN se vyrábí z hustě tkaného sisalu, což je přírodní vlákno, které má elegantní texturu. Nadčasový koberec ALVIN se hodí do veřejných prostor, ale i do zasedacích místností, do salonků a kanceláří. Vyrábí se ze 100% sisalu, který koberci dodává rustikální, přírodní a hrubší vzhled, a koberec se tak stává dekorativním i funkčním prvkem zároveň. Koberec je trvale antistatický. Upozorňujeme, že na tento koberec není vhodné používat židle s kolečky. Materiál Sisal. Barva Černá. Šířka 2400 mm. Hmotnost 23 kg. Délka 3600 mm.

Levný produkt Koberec Alvin, 3600x2400 mm, černý od výrobce AJ produkty snadno seženete právě skutečně výhodně. Nabídky již od 21 169 Kč.