JOLLY Sáčky do vysavače XXL UNI MAX 2 ks

JOLLY Sáčky do vysavače XXL UNI MAX 2 ks. Velké univerzální sáčky vyrobené z kvalitní netkané textilie pro vysoké hrncové... více informací »
JOLLY Sáčky do vysavače XXL UNI MAX 2 ks
Značka: Jolly
199 Kč
Ověřit dostupnost
JOLLY Sáčky do vysavače XXL UNI MAX 2 ks. Velké univerzální sáčky vyrobené z kvalitní netkané textilie pro vysoké hrncové...

JOLLY Sáčky do vysavače XXL UNI MAX 2 ks. Velké univerzální sáčky vyrobené z kvalitní netkané textilie pro vysoké hrncové vysavače.
Sáčky se nasunují otvorem v přírubě na trubku v nádobě. Průměr trubky musí být o něco menší než je otvor v přírubě. V otvoru je navíc vložena tenká těsnící gumička utěsňující netěsnosti kolem trubky.U vysokých průmyslových hrncových vysavačů je nutné, aby sáček dosahoval – nebo se ohýbal na dně nádoby. Pokud sáček nedosáhne dna, pak se zvyšuje riziko, že se při naplnění odtrhne od příruby, nebo se svlékne z trubky a prach bude unikat mimo něj.
Proč používat netkanou textilii???

Vyšší pevnost – sáčky jsou podstatně pevnější a nedochází k jejich protržení v případě nasátí drobných kamínků či ostrých předmětů.
Odolnost při nasátí vody – nasátá zbytková tekutina papírový sáček provlhčí a oslabené místo je vysoce náchylné k protržení. Sáčky z netkané textilie tuto vlastnost eliminují.
Lepší filtrační schopnost – syntetický materiál sáčků do vysavačů zajistí lepší kvalitu filtrace (odfiltruje až 99% částic o velikosti jeden mikron) a to až o 40% oproti papírovému sáčku. 
Větší objem – díky netkané textilii se sáček přizpůsobí svému prostoru a pojme minimálně o 15% více nečistot než papírový sáček.
Delší životnost – postupným naplňováním papírových sáčků klesá jejich filtrační schopnost. U sáčků z netkané textilie nedochází k ucpávání pórů a sáčky tak poskytují až o 50% delší životnost při nesnížení účinnosti vysávání.. Počet ks v balení méně než 4 ks. Materiál netkaná textilie.

Tento skvělý výrobek JOLLY Sáčky do vysavače XXL UNI MAX 2 ks od oblíbené značky Jolly můžete pořídit tady opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 199 Kč.