Jednací stůl Avery, 2400×1200 mm, HPL, bílá, hliníkově šedá

Konferenční stůl na stabilních ocelových podnožích se stolovou deskou silnou 30 mm, která má zkosené hrany a je vyrobena z... více informací »
Jednací stůl Avery
Značka: AJ produkty
12 832 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stůl na stabilních ocelových podnožích se stolovou deskou silnou 30 mm, která má zkosené hrany a je vyrobena z...

Konferenční stůl na stabilních ocelových podnožích se stolovou deskou silnou 30 mm, která má zkosené hrany a je vyrobena z odolného vysokotlakého laminátu (HPL). Skládá se ze dvou základních částí, mezi které lze vložit libovolný počet rozšiřujících dílů s vlastní nohou a deskou připravenou k napojení. Konferenční stůl s pevnou konstrukcí na stabilních ocelových podnožích se stolovou deskou z odolného vysokotlakého laminátu. Deska je opatřena efektním nátěrem imitujícím strukturu dřeva, který dodá vaší kanceláři nebo jednací místnosti exkluzivní vzhled. Zkosené hrany desky dodávají stolu zdání lehkosti a vzdušné elegance. Deska spočívá na stabilních ocelových podnožích v chromovaném nebo hliníkově šedě lakovaném provedení. Stůl lze dále rozšířit libovolným počtem přídavných dílů s vlastní nohou a deskou připravenou k napojení v případě, že očekáváte početnější návštěvu. Výška stolu je 750 mm. Šířka 1200 mm. Výška 750 mm. Hmotnost 98,9 kg. Délka 2400 mm. Barva_stolové_desky Bílá.

Tento žádaný produkt Jednací stůl Avery, 2400x1200 mm, HPL, bílá, hliníkově šedá originál od výrobce AJ produkty snadno můžete pořídit zde teď ve výprodejové akci. Akční ceny od 12 832 Kč.