Hubice pro mokré vysávání s gumovou lištou

Hubice pro mokré vysávání s gumovou lištou. Alternativní podlahová hubice s gumovou lištou pro snadné stírání vody při... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJS
239 Kč
Ověřit dostupnost
Hubice pro mokré vysávání s gumovou lištou. Alternativní podlahová hubice s gumovou lištou pro snadné stírání vody při...

Hubice pro mokré vysávání s gumovou lištou. Alternativní podlahová hubice s gumovou lištou pro snadné stírání vody při vysávání mokrých povrchů pro vysavače určené k vysávání vody. Otočný kloub ústí hubice zajistí pohodlné manévrování při úklidu.Hubice se šířkou 30 cm je vybavena dvěmi distančními kolečky a je možno ji použít pro vysávání dlažby, kachlí, lina, bazénů a jiných mokrých povrchů k vysavačům s připojovacím průměrem 32 mm.Gumové stěrky hubice mají v přední části šíři 29 cm, v zadní části (s odstupem od koleček) 26,4 cmHubice ke vhodná pro vysavače určené k sání vody s připojovacím průměrem 32 mm výrobců:De LonghiDirt DevilElectroluxEldomETAFamHolland ElektroKärcherLGNilfiskNumaticMultiproPhilipsProgressPrivilegRowentaTefalTornadoVoltaUraluxVaxa jiné. . .

Levný výrobek Hubice pro mokré vysávání s gumovou lištou s osvědčenou značkou AJS jednoduše můžete získat tady za výprodejovou cenu. Nabídka již od 239 Kč.