Hubice na tvrdé podlahy Dyson Laser Fluffy

Svítící hubice Dyson Fluffy na tvrdé podlahy. Hubice s měkkým válcem speciálně vyvinuta pro úklid hladkých podlah. Odstraňuje... více informací »
Hubice na tvrdé podlahy Dyson Laser Fluffy
Značka: Dyson
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Svítící hubice Dyson Fluffy na tvrdé podlahy. Hubice s měkkým válcem speciálně vyvinuta pro úklid hladkých podlah. Odstraňuje...

Svítící hubice Dyson Fluffy na tvrdé podlahy. Hubice s měkkým válcem speciálně vyvinuta pro úklid hladkých podlah. Odstraňuje velké nečistoty i jemný prach současně.Motor přímo pohánějící rotační válecMotor je umístěn uvnitř rotačního válce, čímž umožňuje využití plné šířky válce pro úklid od kraje ke kraji.Rotační válec s měkkým povrchem a karbonovými vlákny Měkký povrch válce z jemných načechraných nylonových vláken zachytává větší nečistoty, zatímco antistatická karbonová vlákna odstraňují jemný prach.Unikátní konstrukce podlahové hubice Namísto rotačního kartáče se štětinami používá tato speciálně vyvinutá hubice rotující válec, který zachytává jemný prach i vetší nečistoty současně.Světelný paprsek detekuje částice, které běžně nevidíte.Ostrý světelný paprsek svítící pod přesným úhlem udělá viditelným i jemný neviditelný prach na hladkých podlahách, takže jej vysajete opravdu důkladně.Pozor! Tato hubice není vhodná pro modely V12 Slim Absolute a Omniglide.. . .

Unikátní a žádaný výrobek Hubice na tvrdé podlahy Dyson Laser Fluffy pocházející od značky Dyson jednoduše můžete získat zde teď skutečně výhodně. Ceny od 2 599 Kč.