Hliníkový žebřík, 14 příček, výška 4000 mm

Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky.... více informací »
Hliníkový žebřík
Značka: AJ produkty
4 229 Kč
Ověřit dostupnost
Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky....

Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky. Produkt je testován a schválen podle normy EN 131. Robustní žebřík vyrobený kompletně z hliníku. Tento lehký materiál zaručuje bezproblémovou manipulaci s žebříkem. S ohledem na bezpečnost jsou příčky opatřeny protiskluzovými drážkami. Stabilitu žebříku na podlaze zajišťují protiskluzové patky. Žebřík byl podroben testům Švédského technického institutu SP a odpovídá normě EN 131. Nosnost 150 kg. Materiál Hliník. Výška 4000 mm. Hmotnost 6,9 kg. DELIVERY_DATE WEEK.

Tento kvalitní a žádaný produkt Hliníkový žebřík, 14 příček, výška 4000 mm od známé společnosti AJ produkty můžete získat tady a teď opravdu výhodně! V akci od 4 229 Kč.