Fén Dyson Supersonic HD07 Černá/Šedá

Fén Dyson Supersonic HD07 Černá/Šedá. Oficiální distribuce pro ČR a SR se zajištěním záručního i pozáručního... více informací »
Fén Dyson Supersonic HD07 Černá/Šedá
Značka: Dyson
11 390 Kč
Ověřit dostupnost
Fén Dyson Supersonic HD07 Černá/Šedá. Oficiální distribuce pro ČR a SR se zajištěním záručního i pozáručního...

Fén Dyson Supersonic HD07 Černá/Šedá. Oficiální distribuce pro ČR a SR se zajištěním záručního i pozáručního servisu.

Unikátní konstrukceDyson Supersonic je revoluční fén, který vyvolává vášně. Je totiž navržený profesionály pro ty, kteří v péči o vlasy nechtějí dělat kompromisy. Konvenční systém Dyson převrátil naruby a motor uložil do rukojeti. Změna těžiště pozitivně ovlivnila rozložení hmotnosti i tvar vysoušeče.Vysoušeč vlasů Dyson Supersonic™ je dodáván s magnetickými nástavci, které lze snadno a rychle měnit. Díky ochranné technologii Heat Shield zůstává povrch nástavců chladný. Dokonce i při stylingu z krátké vzdálenosti.Fén Dyson Supersonic™ je poháněn patentovaným digitálním motorem Dyson V9. Je to nejdokonalejší, nejmenší a nejlehčí digitální motor, který zatím Dyson představil – vyvinutý speciálně pro tento přístroj. Je až šestkrát rychlejší než jiné motory běžných vysoušečů vlasů a váží třetinu jejich obvyklé hmotnosti. Kromě toho je digitální motor Dyson V9 navržen tak, aby byl výkonný a kompaktní. Motor je tak malý, že mohl být umístěn v rukojeti fénu, aby byla zajištěna správná rovnováha.
Pomáhá chárnit přirozený lesk vlasů. Některé běžné vysoušeče vlasů dosahují extrémních teplot, zvláště když je držíte těsně u hlavy. To může způsobit extrémní tepelné poškození vašich vlasů. 3 přesná nastavení rychlosti

rychlé vysoušení
rovnoměrné vysoušení
styling

4 přesná nastavení teplotyJednoduché přepnutí teploty stiskem tlačítka. Tlačítko studeného vzduchu pro okamžité ochlazení tvaru účesu.

100° C rychlé vysoušení a styling
80° C rovnoměrné vysoušení
60° C jemné vysoušení
28° C studený vzduch. . .

Tento designový výrobek Fén Dyson Supersonic HD07 Černá/Šedá od odblíbeného výrobce Dyson snadno můžete sehnat nyní se slevou! Nabídka od 11 390 Kč.