Dílenský zásuvkový kontejner, s kolečky, 715x565x725 mm, 4 zásuvky

Dílenský zásuvkový kontejner s kolečky pro snadné přemísťování, praktickými úchyty vpředu a gumovou úpravou na vrchní... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
41 134 Kč
Ověřit dostupnost
Dílenský zásuvkový kontejner s kolečky pro snadné přemísťování, praktickými úchyty vpředu a gumovou úpravou na vrchní...

Dílenský zásuvkový kontejner s kolečky pro snadné přemísťování, praktickými úchyty vpředu a gumovou úpravou na vrchní straně. Má velkou úložnou kapacitu a uzamykatelné zásuvky. Skvělá alternativa pro bezpečné ukládání nářadí a malých přístrojů! Doplňte si dílenské pracoviště o bytelný zásuvkových kontejner z ocelového plechu, a mějte tak nářadí vždy po ruce a v bezpečí. Můžete ho postavit například vedle dílenského stolu nebo pod něj, abyste měli obsah vždy po ruce. Madla na přední straně usnadňují manipulaci. Dvě kolečka jsou vybavena brzdou. Kontejner má centrální zámek a všechny zásuvky lze plně vysunout, takže máte k dispozici spoustu prostoru pro jednodušší ukládání nářadí. Celá konstrukce je lakována práškovou barvou, která zajišťuje odolnost povrchu. Gumová podložka na vrchní straně je měkká, takže na ni bez obav můžete odkládat nářadí nebo předměty, s kterými právě pracujete. Materiál Ocelový plech. Šířka 565 mm. Výška 715 mm. Hloubka 725 mm. Hmotnost 77 kg.

Výjimečný produkt Dílenský zásuvkový kontejner, s kolečky, 715x565x725 mm, 4 zásuvky značky AJ produkty jednoduše najdete tady teď skutečně levně! Akční cena od 41 134 Kč.