Dílenský vozík Mobile, 1 skříňka, 1000×700 mm

Jednoduchý, flexibilní vozík na nářadí s praktickou pracovní plochou. Vozík disponuje otevřeným úložným prostorem a... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
11 973 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchý, flexibilní vozík na nářadí s praktickou pracovní plochou. Vozík disponuje otevřeným úložným prostorem a...

Jednoduchý, flexibilní vozík na nářadí s praktickou pracovní plochou. Vozík disponuje otevřeným úložným prostorem a uzamykatelnou skříňkou se dvěma policemi. Kolečka umožňují plynulý pohyb. Dvě z nich jsou vybavena brzdou a v případě potřeby vozík bezpečně zajistí proti pohybu. Flexibilní mobilní pracoviště vám pomůže zvýšit efektivitu práce v dílně nebo ve výrobě. Vozík má robustní konstrukci s povrchovou úpravou práškovým lakem, který zvyšuje odolnost povrchu. Pracovní plocha a spodní deska jsou vyrobeny z MDF desky, která je pro větší odolnost opatřena ocelovým lemem. Vnitřní prostor skříněk si velice snadno přizpůsobíte díky polohovatelným policím. Cylindrický zámek chrání obsah skříňky před neoprávněným vniknutím. Vozík je osazen dvěma pevnými a dvěma otočnými koly s brzdou a možností aretace. Všechna kola mají pevné gumové běhouny, které efektivně absorbují nárazy a jsou tiché. Snadnou ovladatelnost vozíku zabezpečuje pevné držadlo na kratší straně. Vozík má vysokou nosnost, je tedy vhodný i pro přepravu těžkých nákladů a strojů. Nosnost 300 kg. Šířka 700 mm. Výška 875 mm. Hmotnost 65,2 kg. Délka 1060 mm.

Ve slevě tento produkt Dílenský vozík Mobile, 1 skříňka, 1000x700 mm od populárního výrobce AJ produkty jednoduše naleznete u nás nyní ve výprodejové akci! Akční cena 11 973 Kč.