Dílenský vozík Mobile, 1 skříňka + 1 police, 1000×700 mm

Vozík na nářadí s praktickou pracovní plochou z odolného materiálu. Má dvě otevřené police a uzamykatelnou skříňku na... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AJ produkty
13 909 Kč
Ověřit dostupnost
Vozík na nářadí s praktickou pracovní plochou z odolného materiálu. Má dvě otevřené police a uzamykatelnou skříňku na...

Vozík na nářadí s praktickou pracovní plochou z odolného materiálu. Má dvě otevřené police a uzamykatelnou skříňku na nářadí a další potřeby. Díky madlu se s ním snadno manipuluje. Flexibilní mobilní pracoviště vám pomůže zvýšit efektivitu práce v dílně nebo ve výrobě. Vozík má robustní konstrukci s povrchovou úpravou práškovým lakem, který zvyšuje odolnost povrchu. Pracovní plocha a spodní deska jsou vyrobeny ze silné MDF desky, která je pro větší odolnost opatřena ocelovou hranou. Otevřené police jsou dobře přístupné ze všech směrů, a jsou navíc polohovatelné, takže si skříňku přizpůsobíte podle sebe. Cylindrický zámek chrání obsah skříňky před neoprávněným vniknutím. Vozík je osazen dvěma pevnými a dvěma otočnými koly s brzdou a možností aretace. Všechna kola mají pevné gumové běhouny, díky kterým kola efektivně absorbují nárazy a jsou tichá. Snadnou ovladatelnost vozíku zabezpečuje pevné držadlo na jedné z kratších stran. Vozík má vysokou nosnost, je tedy vhodný i pro přepravu těžkých nákladů a strojů. Nosnost 300 kg. Šířka 700 mm. Výška 875 mm. Hmotnost 68,9 kg. Délka 1060 mm.

Tento kvalitní a žádaný produkt Dílenský vozík Mobile, 1 skříňka + 1 police, 1000x700 mm s osvědčenou značkou AJ produkty snadno můžete získat tady a teď za výhodnou cenu! Teď v akci 13 909 Kč.