Dílenský stůl Solid 500, 2500×800 mm, dubový povrch

Dílenský stůl do náročného prostředí s širokými možnostmi použití. Ručně nastavitelná výška nohou. Dílenský stůl je... více informací »
Dílenský stůl Solid 500
Značka: AJ produkty
13 014 Kč
Ověřit dostupnost
Dílenský stůl do náročného prostředí s širokými možnostmi použití. Ručně nastavitelná výška nohou. Dílenský stůl je...

Dílenský stůl do náročného prostředí s širokými možnostmi použití. Ručně nastavitelná výška nohou. Dílenský stůl je přímo určen do náročných podmínek, dobře poslouží v dílně i továrně. Kromě toho ho můžete doplnit řadou volitelných doplňků a vytvořit ideální pracovní stanici. Má pevnou desku skládající se z 27 mm silné dřevotřískové desky s povrchem z 14 mm silné dubové spárovky. Spárovka nabízí univerzální bytelný povrch vhodný pro každou dílenskou práci. Robustní, šedě lakovaný ocelový rám je navržen do těžkých provozů, snese náročné podmínky a vysoké zatížení. Stůl má nosnost 500 kg při rovnoměrném zatížení pracovní desky. Nohy lze ručně nastavit mezi 740 a 995 mm, takže si můžete zvolit výšku pracovního stolu tak, abyste dosáhli co nejpohodlnější pracovní polohy. Nezapomeňte vaše pracoviště doplnit o ergonomickou podložku ulehčující práci a zmírňující námahu vašeho těla. Hledáte praktické úložné řešení na nářadí, součástky a další pomůcky, které je vždy dobré mít po ruce? Potom můžete zvážit zda ke stolu nepřikoupit zásuvky, panely na nářadí, úložné skříňky a další příslušenství, které vám pomůže vnést pořádek na vaše pracoviště. Veškeré příslušenství je prodáváno samostatně. Nosnost 500 kg. Šířka 800 mm. Hmotnost 68 kg. Délka 2500 mm. Minimální_výška 740 mm.

Tento žádaný kus Dílenský stůl Solid 500, 2500x800 mm, dubový povrch od výrobce AJ produkty snadno pořídíte právě teď za výhodnou cenu! Akční ceny od 13 014 Kč.