Dílenský stůl Solid 500, 1500×800 mm, 1 zásuvka, ocelový povrch

Sada dílenského stolu na odolném ocelovém rámu s výškově nastavitelnými nohami a uzamykatelnou zásuvkou dodávanou se dvěma... více informací »
Dílenský stůl Solid 500
Značka: AJ produkty
13 546 Kč
Ověřit dostupnost
Sada dílenského stolu na odolném ocelovém rámu s výškově nastavitelnými nohami a uzamykatelnou zásuvkou dodávanou se dvěma...

Sada dílenského stolu na odolném ocelovém rámu s výškově nastavitelnými nohami a uzamykatelnou zásuvkou dodávanou se dvěma klíči. Sada je ideální výbavou pro každého, kdo ocení bytelný dílenský stůl se snadno přístupným úložištěm pracovního nářadí.Ponk je navržen do náročných podmínek, dobře poslouží v dílně i továrně.Zásuvkový modul je dobrým doplňkem dílenského stolu, montuje se pod stolovou desku a nabídne efektivní úložný prostor, kam se vejde vaše pracovní nářadí, součástky a další pomůcky, které je vždy dobré mít po ruce.Deska stolu je 4 cm silná a skládá se z 22 mm silné vrstvy překližky a 18 mm dubové spárovky.Povrch je potažen 2 mm silnou ocelovou vrstvou.Ocelový povrch je vhodný pro práci s těžkými a ostrými předměty,Robustný, šedě lakovaný ocelový rám je navržen do náročných podmínek při vysokém zatížení a do těžkých provozů.Stůl má maximální hmotnost 500 kg při rovnoměrném zatížení pracovní desky.Nohy lze ručně nastavit mezi 740 a 995 mm, takže si můžete zvolit výšku pracovního stolu tak, abyste dosáhli co nejpohodlnější pracovní polohy.Nezapomeňte vaše pracoviště doplnit o ergonomickou podložku ulehčující práci a zmírňující námahu vašeho těla.Je vyrobena z bytelných ocelových plechů, díky kterým je extrémně odolná.Má nosnost 50 kg a ideálně se hodí na ukládání nářadí, součástek a dalších pomůcek.Montuje se na bytelné kolejnice, které lze vysunout po celé jejich délce, takže vám umožní velice snadný přístup k obsahu zásuvky.Pro lepší přehled zásuvku stolu doplňte o praktickou dělící vložku, díky které snadněji roztřídíte šrouby, hřebíky a další drobné součástky.Součástí příslušenství zásuvky je i zámek a 2 klíče. DELIVERY_DATE LEVEL1. . . . .

Tento akční a ve slevě produkt Dílenský stůl Solid 500, 1500x800 mm, 1 zásuvka, ocelový povrch originál od výrobce AJ produkty snadno seženete právě v akci. Ceny již od 13 546 Kč.