DeltaPlus JUMPER2 S3 CI FUR SRC Obuv kotníková zimní 46

DeltaPlus JUMPER2 S3 CI FUR SRC Obuv kotníková zimní 48. Obuv DeltaPlus JUMPER2 S3 CI FUR SRC je zimní, bezpečnostní a odolná vodě.... více informací »
DeltaPlus JUMPER2 S3 CI FUR SRC Obuv kotníková zimní 39
Značka: DeltaPlus
773 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus JUMPER2 S3 CI FUR SRC Obuv kotníková zimní 48. Obuv DeltaPlus JUMPER2 S3 CI FUR SRC je zimní, bezpečnostní a odolná vodě....

DeltaPlus JUMPER2 S3 CI FUR SRC Obuv kotníková zimní 48. Obuv DeltaPlus JUMPER2 S3 CI FUR SRC je zimní, bezpečnostní a odolná vodě. Má absorpci energie v oblasti paty. Zapínání je na tkaničku. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Svršek: Barvená štípenková kůže s voděodolnou úpravou. Podšívka: Kožešina z PU. Bezpečnostní špička: Kovová. Ochrana proti propíchnutí: Kovová planžeta. Vnitřní vložka: Plstěná látka. Je vyjímatelná. Podešev: Dvousložkový PU nástřik. Má odolnost vůči palivovým olejům a pohonným hmotám. Je antistatický a má protiskluzovou podrážku. Speciální podešev z PU, která si zachovává své vlastnosti až do -30 °C. Využití obuvi: Vhodná pro běžnou práci v zimním období.Povolání: Stavebnictví a stavební práce, řemeslnictví a druhotné práce, lehký průmysl, služby a logistika. Hmotnost: 680 g Barva: černá Norma: EN ISO 20345 S3 CI SRC Pracovní kotníková zimní obuv z kožešinou. Hmotnost 0,68 kg. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Stavebnictví.

Zlevněný produkt DeltaPlus JUMPER2 S3 CI FUR SRC Obuv kotníková zimní 46 originál od výrobce DeltaPlus můžete najít tady teď právě téměř zdarma. Cena již od 773 Kč.