Čistič filtrů klimatizací a čističek vzduchu Electrolux

Čistič filtrů klimatizací a čističek vzduchu Electrolux. PureCare čisticí sprej je vysoce účinný pro odstraňování prachu a... více informací »
Čistič filtrů klimatizací a čističek vzduchu Electrolux
Značka: Electrolux
299 Kč
Ověřit dostupnost
Čistič filtrů klimatizací a čističek vzduchu Electrolux. PureCare čisticí sprej je vysoce účinný pro odstraňování prachu a...

Čistič filtrů klimatizací a čističek vzduchu Electrolux. PureCare čisticí sprej je vysoce účinný pro odstraňování prachu a zápachů z filtrů a dalších částí klimatizace. Složení zabraňující ukápnutí způsobuje, že při čistění vzniká méně nepořádku. Současně je biologicky odbouratelný, což je další krok směrem k ochraně životního prostředí. Zajistěte ve vašem domově čistší, zdravější vzduch a udržujte vaši klimatizaci výkonnou.Unikátní složení spreje PureCare umožňuje čištění bez nebezpečí ukápnutí, díky čemuž čištění nadělá méně nepořádku než dříve.Čisticí prostředky by po použití neměly zanechávat v prostředí žádné stopy. PureCare je vyvinut tak, že se rozloží a zanechá tak malé stopy, jak je to jen možné.Vhodné pro všechny klimatizační jednotky, čističky vzduchu a tepelná čerpadla.
Pravidelnou údržbou filtrů předejdete vyšší potřebě energie a zkrácení životnosti celého systému.1x 500 ml. . .

Exkluzivní výrobek Čistič filtrů klimatizací a čističek vzduchu Electrolux od značky Electrolux jednoduše můžete sehnat tady teď skutečně levně! Akční ceny již od 299 Kč.