Cerva LOON pudrované latex Rukavice jednorázové 9

Cerva LOON pudrované latex Rukavice jednorázové 9. Rukavice LOON latex jsou jednorázové, pudrované a zhotovené z latexu. Jsou... více informací »
Cerva LOON pudrované latex Rukavice jednorázové 10
Značka: Cerva
234 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva LOON pudrované latex Rukavice jednorázové 9. Rukavice LOON latex jsou jednorázové, pudrované a zhotovené z latexu. Jsou...

Cerva LOON pudrované latex Rukavice jednorázové 9. Rukavice LOON latex jsou jednorázové, pudrované a zhotovené z latexu. Jsou vhodné pro krátkodobý styk s potravinami a atestovány pro přímý styk s netukovými potravinami. V balení je 100 ks nebo XL – 90 ks. Materiál: Latex.  Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou práci a manipulaci v potravinářském a hygienickém prostředí. Povolání: Laboratoře, zdravotní péče, potravinářský průmysl, zpracovávání potravin, úklidová činnost.  Velikost: 7 (S) – 10 (XL) Barva: bílá Norma: EN 420:2003, EN 374-1, EN 374-2 Latexové pudrované rukavice. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Požadované vlastnosti. . .

Kvalitní a žádaný produkt Cerva LOON pudrované latex Rukavice jednorázové 9 od společnosti Cerva snadno seženete na našich stránkách opravdu výhodně. Akční cena 234 Kč.