Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 10

Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 10. Rukavice BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan jsou pletené. Mají... více informací »
Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 11
Značka: Cerva
249 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 10. Rukavice BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan jsou pletené. Mají...

Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 10. Rukavice BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan jsou pletené. Mají elastickou manžetu. Rukavice jsou máčené v tenké vrstvě polyuretanu v dlani a na prstech. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Polyester. Máčení – dlaň a prsty: Polyuretan. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 6 (XS) – 11 (XXL) Barva: černá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-4131 Pletené rukavice z polyesteru s tenkou vrstvou polyuretanu v dlani a na prstech a elastickou manžetou. Velikost rukavice 10. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Tento výjimečný kus Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 10 od společnosti Cerva jednoduše naleznete zde teď právě se slevou! Akční ceny od 249 Kč.