Bezpečnostní oplocení X-Guard, panel V 2200 x Š 900 mm

Ochranné oplocení pro flexibilní a finančně nenáročnou ochranu strojů. Splňuje požadavky směrnice EU pro trvalé zabezpečení... více informací »
Bezpečnostní oplocení X-Guard
Značka: AJ produkty
2 710 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranné oplocení pro flexibilní a finančně nenáročnou ochranu strojů. Splňuje požadavky směrnice EU pro trvalé zabezpečení...

Ochranné oplocení pro flexibilní a finančně nenáročnou ochranu strojů. Splňuje požadavky směrnice EU pro trvalé zabezpečení strojních zařízení. Náš systém ochranného oplocení je jednoduchým a cenově výhodným řešením pro usměrňování pohybu osob ve skladech a výrobě i pro ochranu strojů v souladu s normou týkající se bezpečnosti strojních zařízení. Instalace oplocení je velmi snadná, drátěné stěny stačí zavěsit do otvorů ve sloupcích. Díky tomuto způsobu je systém oplocení flexibilní a umožňuje snadnou reinstalaci podle potřeby. Stěny mají rámy z robustních ocelových profilů a drátěnou svařovanou výplň. Materiál Síť. Barva Černá. Šířka 900 mm. Výška 2200 mm. Hmotnost 10 kg.

Exkluzivní výrobek Bezpečnostní oplocení X-Guard, panel V 2200 x Š 900 mm od známého výrobce AJ produkty snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě skutečně levně! Aktuálně v akci za 2 710 Kč.