BENNON GELAXA Stélky do obuvi 41-46

BENNON GELAXA Stélky do obuvi 41-46. Zastřihovací gelové stélky BENNON GELAXA jsou speciálně navrženy tak, aby aktivovaly podélnou... více informací »
BENNON GELAXA Stélky do obuvi 36-40
Značka: BENNON
239 Kč
Ověřit dostupnost
BENNON GELAXA Stélky do obuvi 41-46. Zastřihovací gelové stélky BENNON GELAXA jsou speciálně navrženy tak, aby aktivovaly podélnou...

BENNON GELAXA Stélky do obuvi 41-46. Zastřihovací gelové stélky BENNON GELAXA jsou speciálně navrženy tak, aby aktivovaly podélnou klenbu nohy a zároveň efektivně tlumila nárazy v patní části. Gelová výplň je vytvořena na základě inovativní technologie Gelax. Díky této technologii se při došlapu vytváří vzduchové „polštářky“, které absorbují veškeré otřesy. Patní miska této stélky zároveň zajišťuje potřebnou oporu a odpružení při celodenní námaze. Gelová část imituje vzhledem včelí plástev. Povrch stélky je tvořen na omak velmi příjemným materiálem. Stélka vydává příjemnou vůni, čímž neutralizuje případný zápach při dlouhodobém nošení a přispívá tak k pocitu svěžesti chodidel. Stélky do obuvi s příjemnou vůní. Velikost obuvi 40-41. Velikost. . . .

Kvalitní kus BENNON GELAXA Stélky do obuvi 41-46 originál od výrobce BENNON snadno najdete zde teď právě opravdu výhodně. Cena již od 239 Kč.