BENNON BOMBIS S1 Sandály 39

BENNON BOMBIS S1 Sandály 39. Bezpečnostní lehké a vzdušný sandále BENNON BOMBIS S1. Jsou vybavený kompozitní tužinkou a... více informací »
BENNON BOMBIS S1 Sandály 41
Značka: BENNON
1 359 Kč
Ověřit dostupnost
BENNON BOMBIS S1 Sandály 39. Bezpečnostní lehké a vzdušný sandále BENNON BOMBIS S1. Jsou vybavený kompozitní tužinkou a...

BENNON BOMBIS S1 Sandály 39. Bezpečnostní lehké a vzdušný sandále BENNON BOMBIS S1. Jsou vybavený kompozitní tužinkou a pryžovým chráničem špice a patní části. Pásek na jazyku a patní očko jsou opatřeny reflexním prvkem. Vhodná do vnitřních i venkovních suchých provozů. Obuv je bez kovových částí NON METALIC. Svršek: hovězinová štípenka + textilie Podšívka: mikrovlákno + textilie MESH Stélka: ABSORBA Podešev: CORN EVA/pryž tužinka/planžeta: kompozit/- Barva: černá – žlutá Bezpečnostní lehké a vzdušný sandály s kompozitní tužinkou a pryžovým chráničem špice. Velikost obuvi 39. Velikost. . . .

Kvalitní a velmi žádaný výrobek BENNON BOMBIS S1 Sandály 39 od známé značky BENNON můžete sehnat tady teď opravdu levně! Nyní za akční cenu 1 359 Kč.