AERO NitroFlat Halfback Optimal 1988 nitril Rukavice povrstvené 11 3XL

AERO NitroFlat Halfback Optimal 1988 nitril Rukavice povrstvené 11 3XL. Rukavice proti oděru a proti průniku olejů. Jemný... více informací »
AERO NitroFlat Halfback Optimal 1988 nitril Rukavice povrstvené 10 XXL
Značka: Aero
30 Kč
Ověřit dostupnost
AERO NitroFlat Halfback Optimal 1988 nitril Rukavice povrstvené 11 3XL. Rukavice proti oděru a proti průniku olejů. Jemný...

AERO NitroFlat Halfback Optimal 1988 nitril Rukavice povrstvené 11 3XL. Rukavice proti oděru a proti průniku olejů. Jemný polyesterový úplet zajišťuje špičkovou obratnost. Povrstvení AERO® NitroFlat je nános hladkého nitrilu, zajišťující  vynikající protiskluzovost za sucha, dobrou životnost a silnou ochranu proti oděru. Nitril představuje všeobecně velmi dobrou odolnost proti olejům, mazivům a uhlovodíkovým produktům, a také aromatickým nebo chlorovaným rozpouštědlům. Neobsahuje žádné proteiny a má velmi nízký obsah katalyzátorů, a proto je uživateli velmi dobře snášen, zejména při dlouhodobém nošení. Nános AERO® NitroFlat je neprodyšný (zcela nepropustná vrstva pro oleje, kapaliny a vzduch). Použití je v automobilovém průmyslu, strojírenství, při běžné manipulaci, montáži, při jemné práci, opravárenských pracích, v olejářském a naftovém průmyslu, při práci v podmínkách s přítomností olejů. EN388: 2X21X CE, Kategorie II. Rukavice proti oděru a proti průniku olejů, jemný polyesterový úplet. Velikost rukavice 11 3XL. Materiál. Pohlaví. Prodyšnost. Měkkost úpletu.

Tento oblíbený kus AERO NitroFlat Halfback Optimal 1988 nitril Rukavice povrstvené 11 3XL pocházející od značky Aero snadno naleznete na našich stránkách teď levně! Teď v akci 30 Kč.